Samsun Liv Hospital Hastanesi’nin Tahammülsüzlüğü

Samsun’da hizmete yeni giren Liv Hospital Hastanesi’nin acil girişinde neden röntgen cihazı yok dediği hastasına tahammül edemediler.

Samsun Liv Hospital Hastanesi’nin Tahammülsüzlüğü
Samsun Liv Hospital Hastanesi’nin Tahammülsüzlüğü Gerçek Taraf

 

Samsun’a açıldığı günden beri üst düzey hasta karşılama ve hastaya karşı ilgili olacaklarını belirten, hizmet kalitesinin çok iyi olacağını söyleyen, Samsun Liv Hospital Hastanesi yetkilileri, ‘acilde neden röntgen cihazınız yok’ diyen bir hastaya yapmadığını bırakmadı.

Amacının sadece uyarmak olduğunu belirten hasta; ‘Samsun Liv Hastanesinin instagram sayfasından bir resimlerinin altına acillerinde röntgen olmamasının bir eksiklik olduğunu yazdım. Yazar yazmaz yorumum silindi önce engellendim sonra da takipçiler arasından çıkarıldım. Böyle bir hizmet anlayışı gerçekten daha önce görmedim olumsuz eleştirilere açık olmayan bir hastane demek ki bundan sonra Liv Hastanesi hakkındaki düşüncelerimi değiştiriyorum ve çevremdeki herkese yapılan bu ayıbı anlatacağım. Açıldığından beri gittiğim bir hastaneydi bebeğimi de kontrollere oraya başlamıştım ama artık gitmeyeceğim. Liv Hastanesi şunu bilsin ki Samsun özel Hastanesi çok olan bir yer!’ dedi.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek