Salıpazarı'nda Yolsuzluk Sorunu

Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında bir araya gelen mahalle muhtarları sorunlarını dile getirerek en büyük sorunlarının yolsuzluk olduğunu açıkladı.

Salıpazarı'nda Yolsuzluk Sorunu
Salıpazarı'nda Yolsuzluk Sorunu Gerçek Taraf

 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Sağlam, Salıpazarı Muhtarlar Dernek Başkanı Hasan Yüksel, Büyükşehir Belediyesi Salıpazarı Fen İşleri Şube Müdürlüğü Şantiye Şefi Hayrettin Atalar ve mahalle muhtarlarının katıldığı istişare toplantısında mahallelerin sorunları tartışıldı, çözüm yolları arandı.

 

YOL DERDİMİZ BİTMEDİ

Toplantıda tek tek söz alan muhtarların ortak sorunu mahalle yolları oldu. Gerek ana yollar gerekse  ara yolların yapılmasını isteyen muhtarlar “Sezon yaz,fındık hasat dönemi başladı,gurbetçiler köylerine gelmeye başladı. Yolarımız perişan.Yıllardır yol derdimiz bitmedi. Bir an evvel yolların yapılmasını talep ediyoruz.”dediler.

 

 

YAMAN “SİHİRLİ DEĞNEK YOK”

Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman muhtarların taleplerini not alırken, “Yapamayacağız hiç bir söz vermedik. Yapılan hizmetler ortada. Muhtarlarımızın haklı talepleri var. Ancak bizimde elimizde sihirli bir değnek yok. Büyükşehir Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Birçok mahalle yolumuz betonlandı. İş makinelerimiz ihtiyaç halinde ve aciliyet durumuna göre sizlerin hizmetinde. Ama planlı bir programımız  var.

 

 

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK

2019 yılına kadar yapılmayan yol kalmayacak dedik. Ve bu sözümüzün arkasındayız. Biraz sabırlı olmanızı istiyoruz. İmkânlarımız dâhilinde hiçbir muhtarımızı mağdur etmedik. Bundan sonrada etmeyeceğiz.”dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!