Advert

Alpay Özalan; 'Samaras'ın Samsunspor'a Gelmesi İçin Çok Uğraştım'

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, Yunanlı futbolcu Yorgo Samaras'ın Samsunspor'a gelmesi için çok mücadele ettiğini söyledi.

Alpay Özalan; 'Samaras'ın Samsunspor'a Gelmesi İçin Çok Uğraştım'
Alpay Özalan; 'Samaras'ın Samsunspor'a Gelmesi İçin Çok Uğraştım' Gerçek Taraf

 

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, basın toplantısı düzenledi. Özalan; Yunanlı futbolcu Yorgo Samaras'ın Samsunspor'a gelmesi için çok mücadele ettiğini söyledi.

 

“4 milyon verince transfer tahtası açılacak”

Şu anda yapılan 13 futbolcuya transfer tahtası açıldıktan sonra lisans çıkartacaklarını ifade eden Başkan Tutu, “Samsunspor Kulübü’nün 4 milyona yakın transfere engel futbolcu borcu vardır. Bu takım geçen sene 10 milyona yakın transfere engel borcu ödeyip transfer yapmıştır. Bu sene de o parayı öder ve transferi yapar. Alacaklı futbolcular ile görüşmelerimiz sürüyor. Uzlaşmaya yakın olduğumuz oyuncular var. Çoğuyla da protokol aşamasına geliyoruz. Onlar da Samsunspor Kulübü’nden paralarını almak istiyorlar. Transfere engel borçlar çözülecek ve Samsunspor transfer ettiği futbolculara lisanslarını çıkartacak. Bu transfere engel bir şey değil. Biz şu ana kadar 13 transfer yaptık” diye konuştu.

 

 

Yabancı Futbolcuların Sorumlusu Benim

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, Yunan asıllı futbolcu Yorgo Samaras için görüşmeler yapıldığını, Samaras hakkında en fazla mücadeleyi kendisinin sürdürdüğünü söyledi. Özalan, 'Samsunspor'a gelecek tüm yabancı futbolcuların sorumluluğu benimdir. Takıma alınan tüm yabancı futbolcuların sorumluluğu tamamen bana aittir' dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Baskı Gören Çocuklar Tırnak Yiyor!
Baskı Gören Çocuklar Tırnak Yiyor!
Mide Bulantısı Hastalık Habercisi Olabilir!
Mide Bulantısı Hastalık Habercisi Olabilir!