Samsun Haber: Müsiad'tan Erdoğan Tok'a Ziyaret

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk TAN, beraberindeki üyeler ile birlikte İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok’u ziyarette bulundular.

Samsun Haber: Müsiad'tan Erdoğan Tok'a Ziyaret
Samsun Haber: Müsiad'tan Erdoğan Tok'a Ziyaret Editör

 

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve  yönetim kurulu üyelerini  makamında ağırladı.

Üyeler kendilerinden ve yaptıkları işlerden bahsettikten sonra, Samsun’ un Medikal ve Tıbbi aletler konusunda öncü il olma çalışmalarının, görevine yeni başlayan Sağlık Bakanımız Dr.Ahmet Demircan tarafından şehrimize katkılarının olacağı konusuna inançlarının tam olduğuna  da değindiler.

 

Erdoğan Tok , MÜSİAD Üyelerine İlkadım İlçesinde yaptığı projelerden ve aynı zamanda şuan yapım aşamasında olan projelerden de bahsetti.

Tok projelerinden bahsederken, yerleşim yerlerinin eksik kaldığı konuları tamamlamaya yönelik çalışmaların yapılmasının önemli olduğunu vurgularken ‘İleride  iyi işler yapıp yapmadığımızı,  yıllar sonra bile insanların yaptığımız işler hakkındaki olumlu değerlendirmelerden anlarız. Haluk Tan ‘ a da yeni görevinde başarılar diliyorum. Dernekler,Vakıflar,Belediyeler vb. yerlerde başkanın dönem bittikçe değişmesi taraftarıyım. Yeni insan demek yeni çevre, yeni işler, yeni fikirler demektir. MÜSİAD’ ın da bu anlamda başarılı olacağına inanıyoruz’ dedi.

 

 

Başkan Tan’ da ‘ MÜSİAD olarak çalışmalarından ve  MÜSİAD Genel Merkez’ de en son gerçekleştirilen Genel Kurul ile görevine başlayan MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan Beyefendiden bahsettikten sonra İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok’ a  teşekkürleri ileterek , MÜSİAD ‘ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve Dergisini kendilerine takdim ettiler.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!