Samsun Haber: İlkadım'da Hizmette Kararlı Adım

İlkadım Belediyesi ilçede bulunan cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor.

Samsun Haber: İlkadım'da Hizmette Kararlı Adım
Samsun Haber: İlkadım'da Hizmette Kararlı Adım Editör

 

Yaz aylarının gelmesiyle yol yapım çalışmalarını hızlandıran İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kışla Mahallesinde asfalt çalışması, Zeytinlik ve Cedit Mahallesi’nde sıcak asfalt ve fırçalı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor.

Bölgede gerçekleştirilen çalışmaları mahalle sakinleri ile birlikte yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, aynı zamanda vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Kışlam Mahallesi, Esenköy Sokakta 760 m2 asfalt kaplama çalışması ve Cedit Mahallesinde yaklaşık 500 m2 renkli kaldırım çalışması yapımına devam ediliyor.

Kışla Mahallesinde asfalt çalışması, Zeytinlik ve Cedit Mahallesi’nde sıcak asfalt ve fırçalı beton kaldırım çalışmasını yakından takip eden Vatandaşlar, işçilere ‘kolaylıklar’ dileyerek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

KAPSAMLI ÇALIŞIYORUZ

"Geçen sene çok ciddi bir asfalt çalışması gerçekleştirdik" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "İlçemizde ana cadde ve sokaklarda yapımı devam eden alt yapı çalışmalarımız nedeniyle yollarımızdaki geçici sıkıntılara katlanan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kurmaylarımızla birlikte yeni asfalt sezonun hazırlıklarını başlattık. Planlarımızı yapıyoruz. İhtiyaçlarımızı belirliyor; ilçe muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Geçmişte olduğu gibi hem ilçelerimizde hem de merkezde kapsamlı çalışmalarımız sürecek. Mahallelerimiz yeni yüzlerine kavuşacak. İnşallah Belediyemizin güçlü hizmeti İlçemizin tamamında hissedilmeye devam edecek" diye konuştu.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!