Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı Cenazede Kavga Etti

AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, Samsun'un Bafra ilçesinde Matbaacı İbrahim Dürüst'ün cenaze törenine sözlü kavga ettikleri öne sürüldü. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, vekillerin sözlü kavgasını ayırdığı iddia edildi.

Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı Cenazede Kavga Etti
Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı Cenazede Kavga Etti Gerçek Taraf

 

Milletvekili performansı çok düşük olan iki vekilin kavgasını, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in ayırdığı öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde Bafra'nın sevilen matbaacılarından İbrahim Dürüst'ün Bafra'da gerçekleşen cenaze törenine  AK Parti Samsun milletvekilleri Orhan Kırcalı ve Hasan Basri Kurt'ta katıldı. Cenaze töreninde ise 2 vekilin sözlü ataşmaları törene damga vurdu. Son anda 2 vekilin arasına giren ve büyük bir kavgayı önleyen il başkanı Muharrem Göksel de büyük bir şok yaşadığı öne sürüldü.

 

 

SEN KİMSİN!

İddiaalara göre cenaze töreninde AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt'un Bafra'da program yapmasına sinirlenerek cenaze töreninde " Kimse benim bilgim olmadan burada program yapmayacak" diyerek sert çıktı. Bu sözler üzerine sinirlenen Kurt, " sen kimsin" diyerek kavganın fitilini ateşledi. 2 vekilin üstelik cenaze töreninde sert atışmasina tanık olan Göksel anında olaya müdahale ederek olası büyük bir kavganın önüne geçti. Tartışma sonrası Kurt'un AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı arayarak yaşananlarla ilgili bilgi verdi.

 

DAVET EDİLMEYEN VEKİL

Bafra Havadis'te köşe yazarlığı yapan gazeteci İbrahim Alaçamlı ise kavganın nedenini 'davet edilmeyen vekil' nedeniyle çıktığını öne sürdü. Alaçamlı sözlerini; 'Cenaze namazı bitmiş, Osman Tosuner, Hasan Basri Kurt ve diğer siyasiler Ziraat Odasına doğru araçlarına binmek için hareket etmişler.Bu arada Sayın Vekil Orhan Kırcalı arkada kalmış.Bunu gören Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner “Sayın Vekilim, neden arkada kaldınız? Ön tarafa gelsenize.” Demiş.Sayın Orhan Kırcalı’ da tabi bu bir iddiadır, “ Neden ön tarafa geleyim. Davet edilen yere gelirim. Beni davet etmediniz ki…”  cevabını vermiş' diye sürdürdü.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!