Vali Osman Kaymak, 'Samsun Halkı Her Şeyi Hak Ediyor'

Samsun Valisi Osman Kaymak 02.08.2017 Çarşamba günü Saat 16.30’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e iade-i ziyarette bulundu.

Vali Osman Kaymak, 'Samsun Halkı Her Şeyi Hak Ediyor'
Vali Osman Kaymak, 'Samsun Halkı Her Şeyi Hak Ediyor' Gerçek Taraf

 

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun’a atandıktan sonra kendisini ziyaret eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret ederek iade-i ziyarette bulundu. Sayın Valimizi Ondokuz Mayıs Üniversitesini ziyaretinde OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz ve OMÜ Genel sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı karşıladı.

 

Ziyarette, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç makamında üniversitenin fiziki yapısı, olanakları ve imkânları hakkında Sayın Valimize bilgiler verdi. Daha sonra Valimiz Sayın Osman Kaymak Rektörlükte yeni yapılan Senato Salonunu gezerek Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’ten kampüs hakkında bilgi aldı.

 

Ziyaretin ardından Valimiz Sayın Osman Kaymak,  üniversite kampüsünü gezerek inşaatı yeni tamamlanan ve hizmete açılan Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Hizmet Binası’nı gezdi.

 

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selim Arıcı, yeni hizmete açılan diş hastanesi üniteleri ve poliklinikleri hakkında Valimiz Sayın Osman Kaymak’a detaylı bilgi verdi.

 

Samsun Valisi Osman Kaymak ziyaretin sonunda yaptığı açıklamasında, “Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden birisidir. Bu üniversite kampüsü içerisine yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Hizmet Binası’nı buraya kazandıranlara çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok kaliteli ve güzel bir hastane olmuş. Samsun halkı böyle güzel hizmetleri hak ediyor. Ben bu hastanenin buraya kazandırılmasında emeği geçenlere ve katkısı olanlara bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Türkiye ve Samsun için yeni projeler geliştirerek birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hep birlikte çalışacağız.”dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!