Advert

Samsun Haber: Milletvekili Kurt, Bafra Medikal Sektöründe Üs Bölgesi Olacak

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Bafra’yı ziyaret etti.

Samsun Haber: Milletvekili Kurt, Bafra Medikal Sektöründe Üs Bölgesi Olacak
Samsun Haber: Milletvekili Kurt, Bafra Medikal Sektöründe Üs Bölgesi Olacak Editör

 

Bafra Ticaret Borsa Başkanı Namık Kibaroğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen programa katılan Milletvekili Hasan Basri Kurt, burada incelemelerde bulundu. Programa, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Bafra Ticaret Borsa Yönetimi katıldı.

 

Yapılan sunumların ardından konuşma yapan Milletvekili Hasan Basri Kurt, “Bafra’nın ticari hacminin artması için çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz. Bafra bölgesinde uzun süredir çalışmalarını yürüttüğümüz medikal sektörü için de Sağlık Bakanımızın Ahmet Bey olması çok büyük bir fırsat. Ben inanıyorum ki Bafra medikal sektöründe bir üs bölgesi olacak. Bir marka şehir olacak.

Bafra Ticaret Borsamızın yeni yer yapımı konusunda Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Borsa Başkanımız birlikte çalışmayı sürdürerek en kısa zamanda bu konunun da çözüme kavuşacağına inanıyorum. Milletvekilleri olarak üzerimize düşen ne varsa biz tüm arkadaşlarımla vatandaşlarımızın emrindeyiz.” Şeklinde konuştu.

Ticaret Borsa’sında ki temaslarının ardından Bafra Ziraat Odası’nda bir toplantı düzenleyen Milletvekili Kurt, burada Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Bafra Ziraat Odası Yönetimi ile bir araya geldi.

İstekleri ve talepleri dikkatlice not aldıktan sonra söz alan Hasan Basri Kurt, “Bafra Hali’yle ilgilihem çiftçilerimizi mağdur etmeyen, hem de Bafra Hali’ni, İstanbul’a, Ankara’ya çok daha güvenli ve hızlı bağlayacak yeni bir sistem üzerinde duruyoruz. Hep birlikte yapacağımız istişarelerden sonra Bafra Hali’ni çok daha organize ve büyük pazarlara entegre bir hale getirerek çiftçilerimizin ve hal esnafının gelirlerini katlamak istiyoruz.” Dedi. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!