Samsun Haber: İshak Taşçı'dan Atakum'a Yayla Konaklama Tesisleri

Atakum Belediyesi’nin hizmete açmaya hazırlandığı Yayla Konaklama Tesislerinde sona yaklaştıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yayla Konaklama Tesisimiz, bölge insanının geçimine katkı sağlarken, doğayla iç içe güzel vakit geçirmek isteyenlerin ise en büyük uğrak noktalarından birisi olacak” dedi.

Samsun Haber: İshak Taşçı'dan Atakum'a Yayla Konaklama Tesisleri
Samsun Haber: İshak Taşçı'dan Atakum'a Yayla Konaklama Tesisleri Editör

 

Atakum Belediyesinin hayata geçirdiği Yayla Konaklama Tesisi projesinde sona yaklaşıldığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yayla Konaklama Tesisimiz Atakum turizmine çok büyük katkı sunacak. Yerli ve yabancı turistleri bölgeye çekecek olan projemizin içerisinde konaklama şansı da olan misafirlerimiz, organik sebze ve meyveler tüketerek, Karadeniz’in eşsiz doğasıyla iç içe olma ayrıcalığını yaşayacaklar” ifadelerini kullandı.

 

 

DOĞA VE DOĞAL YAŞAM

Atakum’un her bir köşesinin çok özel olduğunun altını çizen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yayla Konaklama Tesislerimiz, yeşil ile mavinin buluştuğu, Karadeniz’in parlayan yıldızı Atakum ilçemizin turizm değerini artıracak. Bu tesisler, çevre köylerin kalkınmasına katkıda bulunurken, iş hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlarımızın da ailece hafta sonlarını geçireceği, doğayla iç içe bir turizm noktası olacak. İlçemizde doğayla baş başa zaman geçirmek isteyen vatandaşlarımız Yayla Konaklama Tesislerimizde mola vermek, dinlenmek ve çocuklarının gereksinimlerini karşılamak için faydalanabilecekler” diye konuştu.

 

PROJELERLE TAM GAZ…

Atakum’un turizm değerini artırmak için önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Atakum’u deniziyle, doğasıyla ve diğer birçok güzelliğiyle bir bütün olarak turizm cenneti haline getirmek için çalışıyoruz. Seyir Tesisi, Osmanlı Hamamları ve Yayla Konaklama Tesislerimiz başta olmak üzere daha birçok projemizle ilçemizi Karadeniz’in önemli turizm noktalarından biri haline getirdik. ‘Karadeniz’ denilince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Atakum’un değerine değer katacak projelerimiz tam gaz devam edecek” şeklinde konuştu.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!