Samsun Haber: İshak Taşçı, Onlar Artık Turizm Elçilerimiz

Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları boyunca her akşam Atakum İlçesinde buluşan sporcular ve milli takımların yöneticileri ile vedalaşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ülkenizde, ilçemizin güzelliklerini anlatın. Siz artık bizim turizm tanıtım elçilerimizsiniz” dedi.

Samsun Haber: İshak Taşçı, Onlar Artık Turizm Elçilerimiz
Samsun Haber: İshak Taşçı, Onlar Artık Turizm Elçilerimiz Editör

 

Dünya spor kamuoyunun gözünü Samsun’a çeviren ve bu yıl 23’cüsü Samsun’da düzenlenen Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatlarında, sporcu ve teknik heyetlerin tercihi Atakum İlçesi oldu. Her akşam Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de buluşan sporcular, bir araya geldikleri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile vedalaştılar.

 

 

TURİZM CAZİBE MERKEZİ

Atakum İlçesinin, Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatlarına katılan sporcuların buluşma noktası haline geldiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçeye hayranlıklarını dile getiren sporculardan, ülkelerine döndüklerinde, Atakum İlçesinin tanıtımını yapmalarını istedi. Atakum İlçesinin, turizm cazibe merkezi haline gelmesi için ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları, ilçemiz adına önemli bir turizm adımı oldu. Olimpiyatlara katılan sporcular, her akşam Atakum Belediyesi Yalı Kafe başta olmak üzere, ilçemizin tüm güzelliklerini gördü. Atakum İlçesinin turizm cazibe merkezi haline gelmesi için çalışıyoruz. Olimpiyatlar, bu çalışmalarımıza daha da güç kattı” dedi.

 

 

SPORCULARIN ‘ATAKUM’ HAYRANLIĞI

Olimpiyatın son akşamında, son kez Yalı Kafe’de buluşan yabancı sporcularla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sporculara, “Ülkelerinize döndüğünüzde, Atakum İlçesinin güzelliklerini anlatın. Siz artık bizim turizm tanıtım elçilerimizsiniz” diye konuştu. Sporcular ve milli takımların yöneticileri, olimpiyat süresince Atakum İlçesini bol bol gezme imkanı bulduklarını söyleyerek, Türkiye’de tatil planı yapanlara mutlaka tavsiye edeceklerini belirttiler. Başkan Taşçı ve sporcular bol bol hatıra fotoğrafı çekindiler.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!