Samsunspor Taraftarından Alkış ve Yuhalama Birarada

Samsunspor 19 Mayıs Stadı açılışı için Ankaragücü ile karşılaşma yaptı. Karşılaşma öncesi konuşma yapan Ahmet Demircan ayakta alkışlanırken, Yusuf Ziya Yılmaz, yuhalandı ve konuşması ıslıklar eşliğinde geçti.

Samsunspor Taraftarından Alkış ve Yuhalama Birarada
Samsunspor Taraftarından Alkış ve Yuhalama Birarada Gerçek Taraf
Haberin videosu için tıklayın!

 

Samsunspor'un sezon açılışına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, konuşmak yapmak üzere kürsüye davet edildiğinde stadı dolduran onbinler Bakan Demircan'ı ayakta alkışladı. Bakan Demircan'ın 'Samsunspor'dan şampiyonluk bekliyoruz' sözü sonrasında statta büyük bir alkış koptu. Bir süre konuşmasına ara veren Demircan, taraftarın çoşkusunu izledi. Daha sonra konuşmasına devam eden Demircan, "Samsunspor çok büyük bir marka. Taraftarımız çok özeldir" dedi. 

 

AYAKTA ALKIŞLANDI

Çekilen sıkıntıları sinesinde eritmiş, Samsunspor sevgisini yüreğinden hiç bir zaman eksiltmeyen bir taraftar kitlesine sahip olduğunu söyleyen Bakan Demircan, "Bu sezon alacağı güzel sonuçlarla Samsunspor’a şampiyonluk yakışır” diye konuştu. Sağlık Bakanı Demircan'ın konuşmasının ardından kırmızı beyazlı taraftarlar, aynı sevgi gösterilerini Samsun Valisi Osman Kaymak'a da gösterdi. Kırmızı beyazlı taraftarlar, konuşması sırasında Vali Kaymak'ı ayakta alkışlamayı ihmal etmedi. 


YUSUF ZİYA YILMAZA TEPKİ VİDEO

 

YUSUF ZİYA YILMAZ’I YUHALADILAR

Konuşma yapmak için kürsüye çağırılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın adını duyan Samsunspor taraftarı hep bir ağızdan ıslıklayak protesto etti. Stadyumda büyük bir uğultu olurken, Yılmaz'ın konuşmasından gürültü nedeniyle hiçbirşey anlaşılmadı. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aracınızın Yanmamasını İstiyorsanız Buna Çok Dikkat Edin
Aracınızın Yanmamasını İstiyorsanız Buna Çok Dikkat Edin
Redbull Kanatlandırmıyor Davası
Redbull Kanatlandırmıyor Davası