Gönüllülüğün Yaşı Yok

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları tüm hızıyla sürüyor. Sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için farklı yaş gruplarından gönüllüler de destek veriyor. Gönüllüler arasında en dikkat çeken iki isim ise en yaşlı gönüllü 63 yaşındaki Celal Ersin ve en genç gönüllü 17 yaşındaki Ahmet Efe Şişman oluyor

Gönüllülüğün Yaşı Yok
Gönüllülüğün Yaşı Yok Editör

 

Tecrübesinin fark yaratacağına inandığını ve heyecanlı olduğunu söyleyen Celal Ersin, “2001’deki  olimpiyatta yüzmede ve masa tenisinde teknik delege olarak görev yaptım. 2003’te masa tenisi teknik delegesiydim, 2007’de Belçika’da voleybol branşında tercümanlık yaptım. Dört yıl önce Bulgaristan’da teknik delegeydim. Bu yıl da Samsun’a geldim, heyecanlıyım ve başarılı olmak istiyorum. Türkiye olarak hedefimiz başarılı olmak.” diye konuştu.

GÜN FARKIYLA EN GENÇ GÖNÜLLÜ

Ahmet Efe Şişman ise henüz 18 yaşında ve en genç gönüllü grubundan ay farkıyla ayrılarak en genç unvanını elinde bulunduruyor. Şişman, “Küçük yaştan itibaren hem sporcu hem spor izleyicisi olarak sporun içinde oldum. Böyle büyük bir organizasyon memleketime, Samsun’a geldiği için bu fırsatı kaçırmak istemedim. Burada her yaştan ve her meslek dalından insanlar var. Buradaki ortam gerçekten çok samimi, çok hoş. Bu organizasyonda kendime de bir şeyler katacağıma inanıyorum. İnşallah her şey çok güzel geçer. Heyecanlıyım ve mutluyum.” dedi.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek