Samsun Haber : Karaaslan'dan Demircan'a Tebrik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Sağlık Bakanı olan Ahmet Demircan'ı kutlayarak, görevinde başarı diledi.

Samsun Haber : Karaaslan'dan Demircan'a Tebrik
Samsun Haber : Karaaslan'dan Demircan'a Tebrik Editör

 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın Sağlık Bakanı olması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi,

 

TECRÜBESİ İLE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

 

''Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakanımız Binali Yıldırım'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yaptıkları toplantının ardından yeni kabine açıklandı. Kabinede Samsun Milletvekilimiz Ahmet Demircan, Sağlık Bakanı olarak görev aldı. Doktor olan Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'ın bilindiği üzere 54. hükümette de Devlet Bakanı olarak görev almıştı. Sayın bakanımızın siyasi tecrübesi ile görevini en iyi şekilde yapacağına, ilimize ve ülkemize sağlık alanında faydalı hizmetler sağlayacağına inanıyorum. Kendisine görevinde başarılar diliyor, görevinin Samsunumuz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.

 

KILIÇ'A TEŞEKKÜR

 

Öte yandan 4 yıldır Gençlik ve Spor Bakanı olarak başarılı hizmetler imza atan Samsun Milletvekilimiz Akif Çağatay Kılıç, yapılan kabine değişikliği ile görevini devretmiştir. Bakanlığı döneminde gençlik için büyük projelere imza atmış, spor alanında bir çok önemli yatırımı gerçekleştirmiştir. Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinde yaptığı hizmetler dolayısıyla Samsun Milletvekilimiz Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum.

 

Ayrıca yeni kabinede görev alan bakanlarımıza başarılar diliyorum. Bakanlar kurulumuz ülkemize ve milletimize hayırlı olsun''

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek