Samsun Haber: Musaid'den Kavak OSB'ye Tam Not

Kavak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Kavaklıların yüzünü güldürüyor.

Samsun Haber: Musaid'den Kavak OSB'ye Tam Not
Samsun Haber: Musaid'den Kavak OSB'ye Tam Not Editör

 

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Özer Teknik, Kuzey Kardelen ve İfyıl İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Özer ve şehir dışından gelen misafirler ile birlikte Kavak Organize Sanayi bölgesini ziyaret ederek İfyıl'da düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

 

Kavak Organize Sanayi Bölgesinde ki işletmeleri ziyaret eden MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Kavak'ın Organize Sanayideki işletmeler sayesinde çok iyi noktalara geldiğini ve gelmeye de devam ettiğini vurguladı.

 

Göçü Tersine Çevirdik

Kavak'a gelen misafirlere ayrı ayrı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "İlçemize yeni yatırımcılar çekmek için Belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Amacımız ilçemizi sanayi anlamın dada iyi çok iyi noktalara getirebilmek. İlçe dışında yaşayan hemşehrilerimizin Kavak'a dönüşlerini sağlamaya başladık. Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımcı sayımızı da artırarak bu göçü daha hızlı tersine çevirmek istiyoruz. Memleket hasreti çeken hemşehrilerimizin hasretlerini giderebilmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz" ifadelerinde bulundu.

 

 

Kavak Organize Sanayi Bölgesinin çok kısa sürede büyüdüğünü vurgulayan MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, "Ülkemizin hızla yüklesilişine tüm il ve ilçelerimizin olduğu gibi Kavak'ında ayak uydurması çok güzel. Hızla gidilen bir düzene ayak uyduramazsak zaten gerileyişimizin ispatıdır. Kavak çok kısa sürede büyük başarılara imza atarak ilçeye güzel yatırımlar kazandırdı. Belediye Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu ile sık sık görüşmelerimiz oluyor. Kendisi Kavak için hep daha fazlasını yapma derdinde" dedi.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!