Aliexpress INT
Aliexpress INT

Samsun Haber: Atakum'da Vatandaşlar Uyarıldı

Samsun polisi ile Atakum belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında boğulma olaylarının yaşanmaması için Atakum sahillerinde denize giren vatandaşlara broşür dağıttı.

Samsun Haber: Atakum'da Vatandaşlar Uyarıldı
Samsun Haber: Atakum'da Vatandaşlar Uyarıldı Editör

 

Hava sıcaklıklarının da artmasıyla birlikte serinlemek için Karadeniz’in turizm cenneti Atakum sahillerini tercih eden vatandaşlar, yaşanabilecek boğulma vakalarına karşı Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis ve Deniz Liman Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dağıtılan broşürler ile uyarıldı.

 

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte denize giren vatandaşların arttığı 4 Mavi Bayraklı plaja sahip Atakum İlçesi kıyı şeridinde boğulmaların önüne geçebilmek amacıyla uyarı broşürü dağıttı. Adnan Menderes Caddesi üzerindeki sahil şeridinde denize giren vatandaşlara dağıtılan broşürlerde, boğulmalara karşı alınacak tedbirler, boğulmalarda ilk yardım, çeken akıntı ve boğulmamak için yapılacaklar temalı konular anlatıldı.porno

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek