Mete Koca; ' Bu Ülke Vatan Hainlerine Asla Boyun Eğmez '

Samsun Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Mete Koca, 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan darbe girişiminin, birinci yıl dönümü dolayısıyla açıklamada bulundu.

Mete Koca; ' Bu Ülke Vatan Hainlerine Asla Boyun Eğmez '
Mete Koca; ' Bu Ülke Vatan Hainlerine Asla Boyun Eğmez ' Gerçek Taraf

 

BU ÜLKENİN KAHRAMANLARI BİTMEZ
SAYSİAD Başkanı Mete Koca, Türkiye'nin geçmişinde darbelerin her zaman kara bir leke olarak tarihe geçtiğini belirtti. Koca;' 15 Temmuz 2016 tarihinde devletimiz içerisine sızmış bir grup hain ve terörist tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi halkımızın dirayeti, cesareti ve büyük azmiyle bertaraf edilmiş, hainlere geçit verilmemiştir. Nice vatanını ve milletini seven ve uğrunda korkusuzca can vermekten çekinmeyen Ömer Halisdemirler yapılan kalkışma hareketine gövdesini siper ederek 'Bu vatan bizim' demiştir.' dedi.
 
15 TEMMUZU ASLA UNUTMAYACAĞIZ
15 temmuz'u unutmanın hayatını kaybeden 249 şehidimiz ve 2000'in üzerinde gazimize büyük bir vefasızlık olacağını, Türk halkının 15 temmuz şehit ve gazilerini asla  unutmayacağını dile getiren Koca;'Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.  Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyor, Milli irade adına yürekten mücadele eden devlet büyüklerimize ve aziz milletimize şükranlarımızı sunuyorum. 15 Temmuzu asla unutmayacak, unutturmayacağız.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin