Advert

Samsun’da Gazetecilere Verilen Değer Fotoğraflandı

Samsun’a seviyeli kavşak köprüleri açılış töreni için gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı takip eden gazeteciler bir kamyonetin arkasına tıka basa bindirildi.

Samsun’da Gazetecilere Verilen Değer Fotoğraflandı
Samsun’da Gazetecilere Verilen Değer Fotoğraflandı Gerçek Taraf


18 – 30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirilecek olan Deaflympics olimpiyatları öncesinde bir çok yenileme ve düzenleme çalışmaları yapıldı. Dünyanın 97 ayrı ülkesinden gelecek olan sporcular için trafik düzenlemeleri ve yol çalışmaları gerçekleştirildi.

 

Olimpiyatlar öncesinde yapımı tamamlanan seviyeli kavşak köprüleri açılışının yapılması için iki bakan Samsun’a geldi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun-Çarşamba Devlet Yolu'nda farklı seviyeli kavşak köprüleri açılış törenine doğru giderken çekilen bir görüntü gazetecilere verilen değeri bir kez daha gün yüzüne çıkardı.

 

 

Açılış programını takip etmeleri için görevlendirilen kameramanlar ve muhabirler bir kamyonetin arkası tıka basa bindirildi. O an’ın görüntüsünü de gazeteci Gökhan İçkilli çekti. Gazetecilerin can güvenliği tehlikeye atıldığı o fotoğraf karesi, Samsun’da gazetecilere verilen değeri bir kez daha gün yüzüne çıkardı. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!