Advert

Youtube Fenomeni Orkun Işıtmak Gezi Olaylarında Polise ve Hükümete Küfür Etti Videosu

Genç fenomenin Gezi olayları sırasında sık sık polise hakaretler yağdırdığı videoların yayınlanması sonrası takipçilerinin sayısı azalıyor. Youtube'da 3 milyon 700 bin abonesi bulunan Türkiye'nin en çok izlenen fenomenlerinden olan Orkun Işıtmak'ın Gezi olayları sırasında polise yönelik küfür ve tehdit içeren çok sayıda videosu yeniden paylaşıma sokuldu. Orkun Işıtmak bu videoların ardından açıklama yaptı.

Youtube Fenomeni Orkun Işıtmak Gezi Olaylarında Polise ve Hükümete Küfür Etti Videosu
Youtube Fenomeni Orkun Işıtmak Gezi Olaylarında Polise ve Hükümete Küfür Etti Videosu Gerçek Taraf

 

Işıtmak'ın 2013 yılındaki olaylar sırasında kendi profilinde paylaştığını iddia edilen videolar takipçilerinin tepkisini çekti.

 

O Zamanlar Tanınmıyordu

2010 yılında Youtube kanalı açan Orkun Işıtmak, iddia edilen videoları paylaştığı dönemde henüz büyük çıkışını yapmamıştı, yani tanınan bir isim değildi.

 

 

Orkun Işıtmak  Açıklama Yaptı

Orkun Işıtmak'ın hükümete ve polislere Gezi olayları sırasında ağır küfür eden videosunun yayınlanmasında 10 saat sonra açıklama yayaınladı.

Youtube fenomeni Orkun Işıtmak açıklamasında; 'Son yayınlanan videoları gördüm, haberim var. Bundan 2-3 hafta önce de yine bana benzediği iddia edilen birinin polislere küfür ettiği bir video yayınlanmıştı. Yine benzer bir şey yaşıyoruz. Her zaman size karşı samimi ve dürüst oldum, bu sefer de farklı olmayacak. Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor. Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil. Aramızda ufakken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış birisi varsa parmak kaldırsın. Ben 4 yıl önceki o davranışımdan dolayı pişmanım. Bana hiç yakışmadı, biliyorum, ama yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe ve sağlıklı karar verebilir hale geldikçe böyle bir şey yaptığımı dahi unutmuşum. Daha 15 yaşındayken yaptığım bir şeyin birtakım başka görüntülerle birleştirilmesinden doğmuş böyle bir polemikle gündeminizi işgal ettiğim için kötü sözlerimle incittiğim herkesten çok özür diliyorum. Ben bir siyasi figür değilim, tek amacım beni seven insanları eğlendirmek. Bugüne kadar videolarımda saygı çerçevesi dışına çıkmamak ve iyi örnek olmak uğruna neler yaptığımı herkes bilir. Ben çizgimi bozmadan devam ediyor olacağım ve size layık olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim' dedi.

 

 

 

 

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek