Advert

Samsun Haber: Samsun Valisi Osman Kaynak Samsun'a Geldi

Samsun'a atanan yeni Vali Osman Kaynak Samsun'a ayak bastı. Valiyi Samsun Çarşamba Havaalanı'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz karşıladı. Yılmaz, eski vali İbrahim Şahin'i çok çabuk unutarak, yeni vali Osman Kaynak ile çalışmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

Samsun Haber: Samsun Valisi Osman Kaynak Samsun'a Geldi
Samsun Haber: Samsun Valisi Osman Kaynak Samsun'a Geldi Gerçek Taraf

 

Valiler Kararnamesi ile Tunceli Valiliği görevinden Samsun Valiliği görevine atanan Osman Kaymak, THY’nin tarifeli uçağı ile Samsun'a geldi. Vali Kaymak'ı havaalanında karşılayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tunceli'de de bir çok kez ziyaret ettiği Kaymak ile aynı şehirde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Vali Kaymak Çarşamba Havalimanı'nda Vali Vekili Hasan Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

 

 

Eşi Emine Kaymak ile birlikte Samsun'a gelen Vali Kaymak, havaalanı VİP Salonu'nda bir süre oturdu ve protokol ile bursa escort bayan sohbet etti. Tunceli ziyaretlerinde birçok kez bir araya geldiği ve ziyaret etiği Vali Kaymak ile aynı şehirde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Yeni göreviniz hem şahsınız hem de şehrimiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!