Çiğdem Karaaslan Bayramda Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit aileleri ile bayramlaşan Karaaslan, her zaman yanlarında oldukları mesajını verdi.

Çiğdem Karaaslan Bayramda Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Çiğdem Karaaslan Bayramda Şehit Ailelerini Ziyaret Etti Gerçek Taraf

 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Ramazan Bayramı'nda şehit aileleriyle bir araya geldi. Şehit aileleri ile bayramlaşan Karaaslan, bir süre sohbet etti.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, parti programı kapsamında Canik, Tekkeköy ve Terme ilçelerini ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla bayramlaştı. Karaaslan program kapsamında Terme ve Tekkeköy ilçelerinde şehit ailelerini ziyaret etti.
 
Hakkari-Çukurca Karayolu'nda PKK'lı teröristler askeri araca roketatarlı yaptığı saldırıda şehit olan Sıhhiye Uzman Çavuş Nejat Yaman'ın Tekkeköy ilçesindeki ailesini ziyaret eden Karaaslan, şehit yakınları yakından ilgilenerek, bir süre sohbet etti. Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.
 
Terme ilçesinde de Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Tendürek Dağı Bölgesi’nde terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyon sırasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir’in baba evini ziyaret eden Karaaslan, şehit ailelerinin şehitlerin kendilerine emaneti olduğunu ifade etti.
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek