Advert

Samsun Haber: Kavak Belediyesi'nde Bayramlaşma

Kavak Belediyesi tarafından Kavak'ta Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayramlaşma programı düzenlendi.

Samsun Haber: Kavak Belediyesi'nde Bayramlaşma
Samsun Haber: Kavak Belediyesi'nde Bayramlaşma Gerçek Taraf

 

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Kavak Belediyesi Meclis Üyeleri, Dernek Başkanları, Muhtarlar, Daire Amirleri, Kavak Belediyesi Personelleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bayramlaşma programı Kavak Atatürk Parkında gerçekleşti.

 

Kavak belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu yapmış olduğu açıklamada; "Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, Rabbim kılmış olduğumuz namazları, tutmuş olduğumuz oruçlarımızı ve yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul etsin. Böylesine güzel bir günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin teker teker Ramazan Bayramını kutluyorum" dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ise yapmış olduğu açıklamada; "Milletçe çok badireler atlatsak da, çok zorluklar yaşamış olsak da ramazanımızı da, bayramımızı da bundan önceki ramazanlar gibi bayramlar gibi bayram yapmayı başaran millet olabilmiş bir topluluğuz. Millet olmadan ümmet olmuyor önce millet olacaksınız, millet birlikteliği olacak ve bu milletlerin birlikteliğinden ümmet şuuru çıkacak. Elhamdülillah 15 Temmuz hadisediside bunu gösterdi ondan önceki hadiselerde bunu gösterdi Türk Milleti geçmişten aldığı güç ile birlikte bunu göstermiş oldu. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ve yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul etsin. Hepinizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" ifadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!