Advert

Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Ramazan Bayramı'nızı tebrik ediyor, Bayramın tüm hanelere, tüm gönüllere, ülkemize, İslam dünyasına, sağlık, huzur, saadet ve selamet getirmesini; tüm insanlığa hayırlı olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum." dedi.

Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı
Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı Gerçek Taraf

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Köktaş, kutlama mesajında şu sözlere yer verdi: "Bu yılda rahmet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bayrama erişmiş olmanın manevi huzurunu ve heyecanını yaşıyoruz. 
Bayramlar; sevginin, hoşgörünün, barışın, dostlukların, milli birlik ve beraberliğin pekiştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğu paylaşılarak çoğaldığı önemli günlerdir.
Bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. İslam âleminin tamamında bayramın bayram tadında kutlanmasını umut ediyorum.  Tüm dünya üzerinde devam eden zulümlerin, savaşların, akan kanın ve şiddetin dinmesini, kan ve gözyaşının yerini huzurlu, mutlu ve barış dolu günlerin gelmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum. 
Değerli hemşehrilerimizin bayram seyahatlerinde, trafik kurallarına azami derecede riayet ederek, daha dikkatli, daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.
Özellikle tatil de olan çocuklarımızın aileleriyle birlikte, bayramı bayram gibi geçirmelerini diliyorum.
Sözlerime son verirken, Mübarek Ramazan Bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın, aziz milletimiz başta olmak üzere, tüm İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum.
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek