Advert

Samsun Haber: 83 Yaşındaki Dededen Duygulandıran Teşekkür

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Kıran Mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde incelerken 83 yaşındaki dedenin “ayaklarım asfalt yola ilk kez bastı” sözleriyle duygulu anlar yaşadı.

Samsun Haber: 83 Yaşındaki Dededen Duygulandıran Teşekkür
Samsun Haber: 83 Yaşındaki Dededen Duygulandıran Teşekkür Editör

 

İlkadım Belediyesi Fen İşleri tarafından İlçenin birçok noktasında aynı anda yürütülen asfalt ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Yaz ayına birçok noktada yapılması planlanan yol ve kaldırım çalışmalarıyla başlayan İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kıran Mahallesinde 1,260 ton sıcak asfalt döküldü. Yaklaşık 1 kilometrelik bir yol asfaltla kaplandı. Kıran Mahallesi’nde yeni yollara kavuşan çevre sakinleri İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a ve çalışma ekibine teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN TOK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

 

Kıran Mahallesinde İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen başkan Tok “152 bin 28 kilometrekareye sahip ilçemizin her bir köşesinde vatandaşımıza hizmetimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. İlkadım’ın gelecek 50 yılını dev projelerle planlarken temel belediyecilik hizmetlerine de devam ediyoruz. Uzun zamandır hizmet göremeyen bir çok noktaya kısa sürede hızlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Kıran mahallemizde şehrin yüksek kesimlere kayması nedeniyle hızla gelişen mahallelerimizden biri oldu. İlkadım Belediyesi olarak sıcak asfalt, renkli kaldırım ve bunun gibi çevre düzenlemelerini en hızlı ve modern şekilde hemşerilerimize buluşturmaya devam edeceğiz.”

 

 

DUYGULANDIRAN TEŞEKKÜR 

 

Kıran mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tok mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılaştı. Mahallelilerin taleplerini dinlerken 83 yaşında olduğunu belirten bir vatandaşın “83 yıldır aynı mahallede yaşıyorum ve ilk kez mahallemizde ayaklarım asfalt yola basmış oldu. Allah sizden razı olsun.” sözleri üzerine Başkan Tok duygulu anlar yaşarken “Yaptığımız hizmetlerle bu duaları alarak hemşerilerime bu mutluluğu yaşatmak en büyük gururumuz.” dedi.

 

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!