Advert

Samsun'da Mağazadan Satın Aldığı Ürün Gelmeyince

Samsun'da alış veriş mağazalarının bir şubesinden satın aldığı çeyiz seti aylardır gelmediğini söyleyen müşteri para iadesi isteyince mağaza müdürü tarafından üzerine yüründüğünü ve "Burası benim mağazam vermiyorum paranı" dediğini iddia etti.

Samsun'da Mağazadan Satın Aldığı Ürün Gelmeyince
Samsun'da Mağazadan Satın Aldığı Ürün Gelmeyince Gerçek Taraf

 

Samsun’da ev eşyaları satan bir mağazadan çeyiz satı aldığı söyleyen Kübra isimli bir müşteri, 2 hafta içinde ürünün evine geleceğini söyleyen satış danışmanına güvenerek 930 TL ücreti peşin olarak ödediğini belirtti.

Satın aldığı ürünlerin parasını peşin ödeyen müşteri aylarca ürününün evine gönderilmediği iddia etti. Ürünün evine 2 ay boyunca gelmediğini belirten mağaza müşterisi, mağazaya gittiğini satış danışmanının bugün gelir yarın gelir diye oyaladıklarını belirtti. Aylarca oyalandığını, parasını almak için tekrar mağazaya gittiğini söyleyen mağaza müşterisi, mağaza müdürü tarafından üzerine yüründüğünü, ağır hakaretlerde bulunduğunu ve "Burası benim mağazam vermiyorum paranı" dediğini iddia etti.

 

Mağaza müşterisi yaşadığı problemi bu şekilde anlattı;

..... Samsun Mağazasından Arzum küçük ev aletleri çeyiz seti alırken 2 hafta içinde geleceğini söyleyen satış danışmanı süre gecikince telefonlarıma bakmamaya başladı. Bugün gelir yarın gelir oyalaya oyalaya 2 ay geçti. Üstelik satın alırken 930 TL peşin vermiştim. Paramı gidip istediğimde bugün git yarın gel dendi. Yarın gittiğimde kasada para yok 1 saat sonra gel dedi. Bunun üzerine mağazada sorumlu bir insan arayınca suçlu olduk. Mağaza müdürü H** üzerimize yürüdü. "Burası benim mağazam vermiyorum paranı" dedi, ve burada yazamayacağım kadar ağır hakaretlerle üste çıkmaya çalıştı. Ürün piyasada yok paramı istiyorum onu da vermiyorlar! ...... Samsun mağazası pişmanlıktır. Her yoldan şikayet edeceğim. Özür dileyecekleri yerde üzerimize yürümek neymiş görecekler H*** adlı kişi!

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!