Advert

Samsun Haber: İlkadım'da 3 Yılda 5 Dev Eser

İlkadım'ın vizyoner projelerle altın çağını yaşadığını ifade eden Başkan Tok, 3 yılda 5 dev eserin yanı sıra onlarca sayısız hizmet ve projeyi halkımızın hizmetine sunuyoruz. Daha yapacak çok işimiz var." dedi.

Samsun Haber: İlkadım'da 3 Yılda 5 Dev Eser
Samsun Haber: İlkadım'da 3 Yılda 5 Dev Eser Editör

 

 

 

İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan etkinlikleri kapsamında devam eden Komşu İftarları programının misafirleri Cedit, Liman ve Hançerli Mahallelerinin sakinleri oldu. Liman Mahallesi Öğretmenler Caddesinde kurulan iftar sofrasında binlerce İlkadımlı bir araya gelirken, iftar öncesinde kurulan şişme oyun alanda çocuklar doyasıya eğlendi.

 

 

"3 YILDA 5 DEV PROJE ONLARCA SAYISIZ HİZMET

 

İftar öncesinde alana gelen Başkan Tok vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşırken özellikle çocuklarla yakından ilgilendi. İftar sonrası yaptığı konuşmada Ramazan  ayının maneviyatını iftar ve teravih programları ile doyasıya yaşamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Tok; "Bu yıl kurduğumuz her sofrada bir önceki yıla göre  daha fazla bir katılımın olduğunu görmek kardeşliğimizi pekiştirmeyi amaçladığımız Ramazan etkinliklerimizin amacına ulaştığının kanıtı oluyor. Sizlerin gösterdiği  ilgi ve teveccühe layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz. 3 yıl içerisinde yaptığımız ve yapımı devam eden dev projelerimizle 20 yılda yapılan kalıcı eserlerden daha  fazlasını hizmete sunuyoruz. Yeni Belediye Hizmet Binamızın temelini attık ve 1 yıl içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Derebahçe Sosyal Tesislerinde her gün yüzlerce  hemşerimizi ağırlıyoruz. Karadeniz'in en büyük Camii ve Külliyesinin yapımına devam ediyoruz. Yeni Gençlik Merkezi ve Kültür Merkezlerimizi hizmete sunuyoruz. En büyük  yaralardan biri olan çarpık kentleşmeye kentsel dönüşüm projeleri ile çözüm bulduk. Tabi bu dev projelerin yanısıra temel belediyecilik hizmetlerini ara vermeden  sürdürüyoruz. Bütün bu çalışmalar ile İlkadım'ı Karadeniz'in yıldızı yapmayı amaçlıyor" diye konuştu.

 

 

 

KURAN DOLU GECE

Kuran-ı Kerim ziyafetleri ile İlkadımlılar yine camileri doldurdu. İlkadım Belediyesi tarafından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un katılımı ile düzenlenen Kuran  Ziyafeti programına konuk olan Fatih Camii İmam-Hatibi Bünyamin Topçuoğlu ve Hacı Bayram-ı Veli Camii Müezzin Kayyımı M. Fevzi Ünal okudukları Kuran-ı Kerim ile cemaat  tarafından büyük beğeni kazandı. Namaz sonrası cemaat ile çay içerek sohbet eden Başkan Tok, cami cemaatinin taleplerini dinledi

 
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!