Samsun Haber : Tok, İlkadım'da Hizmete Ara Yok

İlkadım Belediyesi tarafından her akşam ayrı bir mahallede gerçekleştirilen "Komşu İftarları" programının dün akşamki durağı İlyasköy Mahallesi Yenice Sokak oldu.

Samsun Haber : Tok, İlkadım'da Hizmete Ara Yok
Samsun Haber : Tok, İlkadım'da Hizmete Ara Yok Editör

 

İlkadım Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Komşu İftarları İlkadımlıları buluşturmaya devam ediyor. Başkan Tok tarafından her yıl Ramazan ayında unutulmaya yüz tutmuş komşuluk ilişkilerini pekiştirmek amacı ile düzenlenen iftar buluşmalarında adres İlyasköy Mahallesi oldu. Büyük bir katılımla aynı masada oturan mahalle sakinleri birlik ve kardeşlik duygularıyla bir araya geldi. 

 

 

ORUÇLAR AÇILDI DUALAR EDİLDİ


İlyasköy Mahallesinde gerçekleştirilen programda iftar öncesinde tek tek masaları dolaşarak vatandaşlarla buluşan Başkan Tok, yoğun ilgi karşısında çok mutlu olduğunu belirtirken özellikle çocuklarla yakından ilgilendi. İftar saatiyle beraber oruçlarını hep birlikte açan mahalle sakinleri yemek sonrasında hep birlikte dünyanın her yerindeki mazlum ve mağdurlar için dua ettiler.

 

 

PROJELER TAM GAZ...


Ramazan ayı boyunca her gün ayrı bir güzelliği İlkadımlılarla beraber yaşamaktan son derece mutlu olduğunu belirten Başkan Tok; "Ramazanın güzelliklerini siz değerli hemşerilerimizle yaşamaktan son derece mutluluk duyuyorum. Ama tabi ki bu mübarek ayda hizmetlerimiz de son hızla devam ediyor. Dün İlkadım için son derece önemli iki büyük projeden birinin tanıtımını gerçekleştirirken bir diğerininde temel atma törenini coşkulu bir törenle gerçekleştirdik. Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezinin tanıtımını gerçekleştirdik. Ardından Yeni Belediye Hizmet Binası ve Camii'nin temel atma töreninde sadece İlkadımlı değil Samsun'un her ilçesinden binlerce kardeşimizle buluştuk. Uzun yıllar hizmet edecek, büyük ve modern bir kompleksi 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak sizlerin hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bunun gibi birçok proje ile her şeyin en iyisini hak eden İlkadımlı hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Ardından teravih namazını eda etmek için Çatalarmut Hacı Osman Camii'ne geçen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, namaz sonrası cami avlusunda cemaat ile sohbet etti

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek