Advert

Samsun Haber: Kavak'lı Esnaflar İftarda Buluştu

Kavak'ta bulunan esnaflar Kavak Kardelen Çok Amaçlı Salonda düzenlenen iftar programında bir araya geldiler.

Samsun Haber: Kavak'lı Esnaflar İftarda Buluştu
Samsun Haber: Kavak'lı Esnaflar İftarda Buluştu Editör

 

Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Atlı tarafından düzenlenen programa Kavak Kaymakamı H. Hasan Gökpınar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Eski Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Kavak Müftüsü Abdullah Karaca, Kavak ve Mahalleleri Kültür Eğitim Kalkındırma Yardımlaşma Derneği (KAVKANDER) Başkanı Mustafa Tankal ve yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yangöz, Kavak Emniyet Müdürü Şeref Çınar, Kavak Belediyesi Meclis Üyeleri, Muhtarlar, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

İlçe müftüsü Abdullah Karaca'nın duasıyla başlayan programda ev sahibi sıfatıyla açılış konuşmasını yapan Kavak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Atlı tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederek konuşmasına şu şekilde devam etti; "Bu güzel gecede bizlerle birlikte olan tüm misafirlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Geleneksel hale getirdiğimiz esnaflarımız ile iftar programlarımız bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada olmaya devam edecek" ifadelerinde bulundu.

 

 

Esnafların yaşamış olduğu sorunları tek tek çözmeye başlayan genç ve dinamik bir kişinin Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı olarak ilçemizde hizmet vermesinin ilçe esnafı olarak en büyük avantaj olduğunu vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "Büyüyen ve gelişen ilçemizde esnafımızın da kalkınması için esnafımızı omuzunda yorulmadan, sıkılmadan ve usanmadan taşıyacak onlara başkanlık değil hizmet aşkı ile yaklaşacak birinin ilçemizde başkan olarak görev yapması hepimizin en büyük avantajı. Osman Atlı kardeşimizi bu sebepten dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bu güzel gecede bizleri bir araya getirdiği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 

 

İlçe esnafının samimi ve içten olduğunu vurgulayan Kavak Kaymakamı H. Hasan Gökpınar, "Kavak'ta göreve başladığım günden bu yana ilçe esnafı ile sık sık görüşüp sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemeye gayret ediyorum. Hepsi içten ve samimiyetle bizlere hizmet veriyor. Bu konuda diğer il ve ilçelere nazaran çok şanslıyız. Esnaflarımızın sorunları konusunda yine Belediye Başkanımızın da dediği gibi genç ve dinamik bir başkana sahip olmaları ayrıca bir avantaj Osman Atlı'ya ve tüm misafirlerimize bu güzel gecede bir araya geldikleri için teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!