Advert

Samsunlu İş Adamı Kaya Aşçı'nın Kızı Susanne Aşçı Çırağan Sarayı'nda Evlendi

Samsun Bafralı iş adamı Kaya Aşçı'nın kızı Susanne ve Derebey Ailesi'nden genç işadamı Sefa, Çırağan Sarayı'nda çok sayıda seçkin ismin katıldığı törenle dünya evine girdi.

Samsunlu İş Adamı Kaya Aşçı'nın Kızı Susanne Aşçı Çırağan Sarayı'nda Evlendi
Samsunlu İş Adamı Kaya Aşçı'nın Kızı Susanne Aşçı Çırağan Sarayı'nda Evlendi Gerçek Taraf

 

Bafralı Aşçı Ailesi’nin kızı Susanne ve Derebey Ailesi’nden genç işadamı Sefa, Çırağan Sarayı’nda yapılan törenle evlendi. Görkemli düğünde pek çok önemli isimde yer aldı. ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı'nın kızı, ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşcı'nın yeğeni Susanne Aşcı ile Bafralı İşadamı, Derebey Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Derebey'in oğlu genç işadamı Sefa Derebey, Çırağan Çırağan Sarayı’nda yapılan düğünle dünya evine girdiler. Düğünde yaklaşık 650 önemli isim yer aldı.

 

 

NİKAHI BAŞKAN ŞAHİN KIYDI

Mustafa Erdoğan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Ayc, nikahta şahitlik yapan isimler oldu. Görkemli nikahı Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin kıydı.

 

 

ASTAŞ AİLESİ TAKDİR EDİLDİ

Daveti gerçekleştiren ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı ve ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H.Kaya Aşcı ve Ailesi, davetliler tarafından takdir edildi. Nikah töreninde Enbe Orkestrası ve Ajda Pekkan sahne alarak, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

SEÇKİN KONUKLAR YER ALDI

Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğüne uluslararası iş, siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok isim katıldı. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, Yüksel Mermer, Haydar Nuri Çolakoğlu, Oğuz Çarmıklı, Ali Altınbaş, Zeynep-Metin Fadıllıoğlu, Murat Hazinedar, Mustafa Taviloğlu, Egemen-Beyhan Bağış, Erol Aksoy, Selma Türkeş, Pelin Akat, Münir Özkök, Adnan Çebi, Cemalettin Sarar, Erden Timur, Zeynel Abidin Erdem, Rıdvan Dilmen, Mustafa Sarıgül, Ali Ağaoğlu, Gülden-Yılmaz Yılmaz, Abdul Mohsen Al Zakary, Masanori Awasaki, Fikret Aliyev ve Ukraynalı milyarder iş adamı Oleksandr Yaroslavskyy gibi isimler düğünde yer aldı. Ayrıca düğüne Samsun Valisi İbrahim Şahin, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuloğlu, Bafra TSO Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner, Bafralı İşadamları, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Hedef Halk / Abdullah ÖZDEMİR
 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!