İlk İftar Şehid Mesut Yılmaz'ın Evinde Yapıldı

Samsun protokolü Ramazan'ın ilk iftarını, Samsun'un İlkadım İlçesi Çatalarmut Mahallesi Tellibaba Sokakta ikamet eden Şırnak şehidi Salıpazarlı Özel Harekat polis memuru Mesut Yılmaz'ın emaneti olan ailesiyle birlikte yaptı.

İlk İftar Şehid Mesut Yılmaz'ın Evinde Yapıldı
İlk İftar Şehid Mesut Yılmaz'ın Evinde Yapıldı Gerçek Taraf

 

ŞEHİDİN BABA OCAĞINDA İFTAR SOFRASI KURULDU

İlkadım Belediyesi Çatalarmut Mahallesi Telli Baba Sokak'ta Samsunlu Şehit Mesut Yılmaz'ın  baba ocağının bulunduğu evin önünde iftar sofrası kurdu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları ve komşuları şehidin ailesini ramazan ayının ilk iftarında yalnız bırakmadı.

 

 

ŞEHİDİN AİLESİNE İFTAR MORALİ

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'ndeki Kato Dağı bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekat polis memuru 25 yaşındaki Mesut Yılmaz'ın acısını paylaşarak Ramazan ayının ilk iftarında yanında olmak için şehidin ailesiyle birlikte orucunu açan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki Samsun protokolü iftarın ardından şehidin evine giderek anne ve babasına moral verdi.

 

 

HELALLİK İSTENDİ

İftarın ardından yapılan duanın ardından şehidin anne ve babasıyla görüşen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın kendilerinin şehid Mesut Ylmaz'ın emaneti olduklarını söyledi. Şehidin baba ocağında bir süre kalan Samsun protokolü, şehidin anne ve babasından helallik alarak konuttan ayrıldı.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!