Samsun Agd Yaz-Et Kayıtlarına Başladı

Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi, her yıl Tüm il ve ilçe merkezlerinde yapılacak olan Yaz Etkinlikleri Programının startını verdi.

Samsun Agd Yaz-Et Kayıtlarına  Başladı
Samsun Agd Yaz-Et Kayıtlarına  Başladı Editör

 

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan Ortaokullar Komisyonu Başkanı idris YÜCE şunları söyledi:

Ortaokullar Komisyonu olarak, 9 Haziranda Eğitim Öğretim yılının kapanmasıyla başlayacak olan yaz tatilini en güzel şekilde değerlendirmek için çalışmaları başlattk.

İlköğretim ve ortaokul öğrencilerimizin yaz tatilini fırsata dönüştürmeleri için Samsun AGD olarak hummalı bir çalışma başlattık. Temel sloganımız “Hem Eğlen Hem de Öğren “ Yaz Bizimle bir başka Güzel” olarak belirledik.

Bu bağlamda çocuklarımız sıkılmadan bunalmadan hem Milli ve manevi eğitim çalışmalarına ağırlık vereceğiz hem de sosyal kültürel ve sportif faaliyetler ile çocuklarımıza doya doya bir yaz geçirmelerine fırsat vereceğiz.

Özellikle çocukların en çok yapmak istedikleri: halı saha turnuvaları, yüzme etkinlikleri, Aquapark etkinliği, piknik,masa tenisi,satranç turnuvası, atlı spor tesisleri ve üstü açık otobüs ile şehir turu ile çocuklarımız doya doya eğlenecekler.

Yaz etkinlikleri programımız ile çocuklarımız Siyeri Nebi,Kur’anı Kerim,İlmihal,Adab-I Muaşaret ve Temel İslami bilgiler konusunda yapılan etkinlikler ile kalıcı bir öğrenme imkanına sahip olacaklar.

Tüm bu programlara katılmak için yapmanız gereken afiş üzerinde belirtilen numarayı çevirip kaydınızı yaptırmanız. Kursa kayıt yaptıran herkese sürpriz hediyeler, sizleri bekliyoruz bu fırsatı kaçırmayınız.

Tüm ilçe merkezlerinde yapılacağı için yer ve ulaşım sıkıntısı da yaşanmayacağı için; Haydin çocuklar bu yaz bizim ile bir başka güzel olacak diyor ve Tüm ilköğretim ve ortaokul öğrencilerini yaz etkinlikleri programımıza davet ediyoruz.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin