Ramazan Eğlencesi Piazza Avm'de Yaşanıyor

Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra renkli etkinlikleriyle de Karadenizlilerin buluşma noktası olan Samsun Piazza, ziyaretçilerine Ramazan’a özel etkinlikler sunuyor. İftarda, Türk ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli seçeneklerini sunan restoranları ile hizmet veren Piazza, iftar sonrası da ziyaretçilerini eşsiz Karadeniz manzarasında birbirinden eğlenceli etkinliklerde ağırlayacak.

Ramazan Eğlencesi Piazza Avm'de Yaşanıyor
Ramazan Eğlencesi Piazza Avm'de Yaşanıyor Editör

 

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Piazza, Ramazan ayında da ziyaretçilerini hem iftara hem de iftar sonrası eğlenceye bekliyor. Seçkin restoranları ile iftar keyfi yapmak isteyenleri ağırlayacak olan Piazza AVM, Ramazan ayının vazgeçilmez etkinliklerini de iftardan sonra ziyaretçileriyle buluşturacak. Fasıl, Meddah, Karagöz-Hacivat, Sihirbaz ve Ortaoyunu etkinlikleri, iftar saatinin ardından Karadeniz manzaralı teras alanında Piazza ziyaretçilerinin buluşma noktası olacak.

 

Piazza’nın küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerinin ilgiyle izleyeceği Fasıl etkinliği 3 – 10 – 17 Haziran tarihlerinde, Meddah etkinliği 28 Mayıs – 2 – 8 – 16 – 19 Haziran tarihlerinde, Karagöz-Hacivat etkinliği 31 Mayıs  – 7 – 14 Haziran tarihlerinde, Sihirbaz etkinliği 4 – 15 Haziran tarihlerinde, Ortaoyunu etkinliği ise 1 – 9 – 11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek