Advert

İlkadım'da Ramazan Öncesi Sıkı Denetim

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle halkın gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için unlu mamul üretim ve satış yerlerine denetimler düzenledi.

İlkadım'da Ramazan Öncesi Sıkı Denetim
İlkadım'da Ramazan Öncesi Sıkı Denetim Editör

 

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlkadım Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince ortaklaşa yapılan denetimlerde İlkadım sınırları içerisinde faaliyet gösteren 21 fırın ve pasta poğaça imalathanesini denetledi. İş yerlerinin ruhsatları, genel temizlikleri, personel portör muayeneleri ve gıda üretim yerleri incelendi. İlkadım Belediyesi ekipleri yaptıkları denetimler sonucu Kabahatler Kanununa göre 6 iş yerine cezai işlem uygulanırken, 7 iş yerine yazılı uyarı verdi.

 

Her şey Sağlığımız İçin…

Vatandaşların sağlığı için Zabıta ekiplerinin gerçekleştirdiği rutin denetimlerin aralıksız devam ettiğini vurgulayan İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Yılmaz; “Belediye olarak halkımızın sağlığını önemsiyoruz. Vatandaşların güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir ” diye konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!