Yeni Kabinede Samsun’a İki Bakanlık Verilecek

Yeni kurulacak olan kabinede Samsun’a iki ayrı bakanlık verileceği iddiası Samsun’da heyecana neden oldu. Önümüzde ki günlerde yeni Bakanlar Kurulu'nun oluşması bekleniyor.

Yeni Kabinede Samsun’a İki Bakanlık Verilecek
Yeni Kabinede Samsun’a İki Bakanlık Verilecek Gerçek Taraf

 

Önümüzdeki günlerde yeni kabine oluşacağı beklentisi kabinede değişiklik olacak mı? Yeni kabinede hangi isimler olacak? Sorularını gündeme getirdi.

Samsun cephesinde ise Gençlik ve Spor Bakanı ile bir dönem daha yola devam edileceği bilgilerinin yanı sıra Ankara kulislerinde Samsun’a bir bakanlık daha verileceği konuşuluyor.

 

İŞTE O İKİNCİ İSİM

AK Parti Samsun Milletvekili ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tekrar kabineye gireceği konuşulurken, AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yeni kabinede görev alarak Çevre ve Şehircilik Bakanı olacağı kulislerde dolaşan bilgiler arasında GerçekTaraf.com’a gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

 

ÇİĞDEM KARAASLAN KİMDİR?

İstanbul'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı bölümünü, yüksek şeref öğrencisi ve bölüm 3’üncüsü olarak bitirdi. Ankara Üniversitesi ‘nde yüksek lisansını tamamladı. Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Politikalar Bölümünde doktorasına devam etmektedir.

Aynı zamanda ortağı olduğu Kentsel Tasarım ve Mimarlık firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapmış olan Karaaslan, AK Parti 2. , 3. ve 4.Olağan kongrelerinde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Ayrıca Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığında birim başkan yardımcılığı görevine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir, evlidir, iki çocuk annesidir.

Kaynak: GerçekTaraf.com


 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!