Advert

SAMSUN HABER: Bir Tencere Altını Bebek Vaadiyle Çaldı

Samsun’da İran uyruklu dolandırıcı bir kadın, çocuğu olmayan kadını falcıyım diyerek kandırdı ve bir tencere altınla kaçtı.

SAMSUN HABER: Bir Tencere Altını Bebek Vaadiyle Çaldı
SAMSUN HABER: Bir Tencere Altını Bebek Vaadiyle Çaldı Gerçek Taraf

 

Samsun’da bebeği olmayan 35 yaşında ki bir kadın her türlü yöntemi denedi fakat bir türlü başarılı olamadı. İranlı bir falcının çocuğu olmayan kadınlara yardım ettiği ve çocukları olduğunu öğrendikten sonra hemen falcı ile irtibata geçti.

İran uyruklu kadın, çocuğu olmayan kadını yatağa yatırarak üzerinizde ne kadar altın varsa bu tencereye boşaltın dedi. Tencereye konan altınları ocakta kaynatan İranlı kadın, sakın buradan dışarı çıkmayın diyerek evdekileri tembihledi. Dolandırıcı kadının dediklerini uygulayan ev halkı yerlerinden kıpırdamadan mutfakta olan İranlı dolandırıcı kadını bekledi. İranlı kadından ses alamayan ev ahalisi mutfağa gittiğinde bir tencere altının kaybolduğunu, İranlı kadın tarafından dolandırıldıklarını anladı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri düzenledikleri operasyonla İranlı kadını yakaladı. İfadesi alınan kadın çıkarıldığı mahkeme sonucu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber55

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!