Advert

İngiliz Rekortmen Medıcal Park'ta Tedavi Oldu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliği kapsamında Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu’nda 17-18-19 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Falcon Fest’de eğlenceli ve heyecanlı anlar yaşandı!

İngiliz Rekortmen Medıcal Park'ta Tedavi Oldu
İngiliz Rekortmen Medıcal Park'ta Tedavi Oldu Editör

 

İngiliz sporcu Jediah Doohan, Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu'nda Highline Dünya Rekoru’nu (dünya ip üstünde en uzun süre kalma) 100 saat ip üstünde durarak kırdı. Yağmur,rüzgar ve kötü hava koşullarına rağmen rekoru tamamlayan Doohan, rekoru kırdıktan 4 gün 4 saat sonra ilk kez karaya adımını attı.

BÖCEK ISIRIĞI NEDENİYLE VM MEDICAL PARK’A BAŞVURDU!

Rekor denemesi sonrasında İngiliz sporcu kaşınma şikayetiyle apar topar VM Medical Park Samsun Hastanesi Dermatoloji Kliniği’ne geldi.Dermatoloji Kliniği’nden Uzm.Dr.Yüksel Oltulu’ya muayene olan Doohan’la ilgili Dr.Oltulu,” Sporcumuz aşırı kaşıntıyla geldi.Yer yer kaşıntıyla birlikte,kızarıklık,döküntü de vardı.Muhtemelen doğada bir böcek ısırığıyla alerjşk reaksiyon yaşandı.Stres de alerjiyi tetikledi,aşırı kaşıntı ve döküntü şeklinde reaksiyon kendini gösterdi.Kendisine gerekli tedaviyi uyguladık,kaşıntıyı ve kızarıklığı azalttık.” şeklinde bilgi verdi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!