Advert

Yılmaz, Yaptığımız Yatırımlar Gelişimin Önünü Açıyor

Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yılmaz, Yaptığımız Yatırımlar Gelişimin Önünü Açıyor
Yılmaz, Yaptığımız Yatırımlar Gelişimin Önünü Açıyor Editör

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 170. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında ziyarete gelen Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticileri kabul etti.

 

     Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kent genelinde yapılan çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgiler vererek kentte yeni yerleşim alanlarının oluşmasında Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların büyük önem taşıdığını vurguladı. Başkan Yılmaz konuşmasında, “Batı Park dediğimiz alanın karşısında bir köprülü kavşak yaptık. Bu kavşak yukarda Kalkanca tarafında binlerce konutun oluşmasına vesile oldu. Buralarda çok güzel yapılar yapıldı. Bu kavşakla birlikte şehir güneye doğru genişlemiş oldu. 30-40 bin kişilik bir nüfus orada yaşamlarını sürdürüyor. Aynı zamanda Samsun’a kazandırdığımız raylı sistem projemiz Atakum’u canlandırdı. Sıra Tekkeköy’de. Samsun’un gelişmesi, güzelleşmesi için yaptığımız çalışmaları dur durak bilmeden gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız yatırımlar şehirde gelişimin önünü açıyor. Adım adım yaklaştığımız hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ” diye konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!