Advert

Osman Genç, Cumhurbaşkanı Yuvasına Döndü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olduğu Ankara'daki kongreye katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Sadece bir kongre yapılmadı, değişimin lideri ile milletin partisini tekrar bir araya geldi" dedi.

Osman Genç, Cumhurbaşkanı Yuvasına Döndü
Osman Genç, Cumhurbaşkanı Yuvasına Döndü Editör

 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildiği Olağanüstü Kongreye katıldı. Kongrenin bir şölen havasında geçtiğine işaret eden Başkan Genç, "AK Parti kongreleri bir şölendir, bir bayramdır. Türk siyaseti ve demokrasisi için tarihi bir gün yaşadık. Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden yuvasına dönmüştür. Bu sadece hukuki bir ayrılıktı. Gönüllerimiz hiçbir zaman ayrı düşmedi" dedi.,

 

 

YUVASINA DÖNDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük bir siyasetçi ve dava adamı olduğunu ifade eden Başkan Genç, "Sadece bir kongre yapılmadı, değişimin lideri ile milletin partisini tekrar bir araya geldi. Aziz milletimiz, partisini lideriyle buluşturmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımız kendi kurduğu yuvasına hoşgeldi. İnşallah 2023,2053,2071 hedefleri için yarınları bugünden hazırlayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın AK Parti çatısı altına dönüşünün ülkemize hayırlar getireceğine inanıyoruz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin" ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!