Advert

Samsun Piazza'dan Spor Severleri Buluşturan Festival

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Piazza, sporsever ziyaretçilerini, 20 Mayıs Cumartesi günü Decathlon Spor Festivali’nde buluşturacak.

Samsun Piazza'dan Spor Severleri Buluşturan Festival
Samsun Piazza'dan Spor Severleri Buluşturan Festival Editör

 

Dünyanın en büyük spor perakende zincirlerinden biri olan Decathlon, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği “Decathlon Spor Festivali”ni 20 Mayıs Cumartesi günü Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirecek. Tüm Karadenizli sporseverlerin buluşma noktası olacak festivalde, farklı spor dallarından yarışmalar düzenlenecek.  

 

Jiu jitsu gösterisinde Zumba danslarına kadar pek çok etkinlik izleyenlere keyifli anlar yaşatırken doğa sporlarına ilgi duyan ziyaretçiler ise ip bağlama tekniklerinden çadır açmaya kadar her konuda bilgi sahibi olabilecek. İsteyenlerde gün boyunca tırmanma duvarını ve paten alanını özgürce kullanabilecek.

Darttan yavaş bisiklet sürmeye, halat çekmeden basket atmaya, sandalye kapmadan ok atmaya kadar pek çok eğlenceli yarışmaya katılanlar ise sürpriz hediyeler kazanacak.  “Decathlon Spor Festivali” , Piazza AVM önündeki etkinlik alanında saat12.00’da başlayacak ve 19.00’a kadar devam edecek.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!