Advert

FETÖ'den Tutuklu Yavuz Düz; 2 Sene Sonra Tekrar Geleceğiz

Samsun'da darbe girişiminin hemen ardından tutuklanan, FETÖ şüphelisi öğretmen Yavuz Düz, hakkında çok sayıda delil bulunmasına karşın tahliye edildi. Gülen'in kurduğu Uluslararası Yöneticiler Derneği'nin (YÖNETDER) imamı olduğu belirlenen Yavuz Düz'ün '2 sene sonra tekrar geleceğiz' dediği iddia edildi.

FETÖ'den Tutuklu Yavuz Düz; 2 Sene Sonra Tekrar Geleceğiz
FETÖ'den Tutuklu Yavuz Düz; 2 Sene Sonra Tekrar Geleceğiz Gerçek Taraf

 

Sabah Gazetesi muhabiri Murat Alhan, Samsun'da FETÖ'den 8 ay tutuklu kalan Yavuz Düz'ün salıverilmesinin ardından tehditler savurduğunu iddia etti.

Sabah Gazetesi'nin yer alan haberde; ' Samsun'da darbe girişiminin hemen ardından tutuklanan, FETÖ şüphelisi öğretmen Yavuz Düz, hakkında çok sayıda delil bulunmasına karşın tahliye edildi. Düz'ün, 8 ay tutuklu kaldıktan sonra yargılandığı Samsun 3. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edilmesi, skandal bir karar olarak değerlendirildi.

DOSYASINDA KUŞKU YOK
FETÖ şüphelisi Düz, Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında gözaltına alınmıştı. Gülen'in kurduğu Uluslararası Yöneticiler Derneği'nin (YÖNETDER) imamı olduğu belirlenen Düz'ün, derneğe sadece FETÖ üyesi ya da yandaşı bürokratları üye yaptığı, ABD'ye giriş çıkış yaptığı, ABD'deki birçok FETÖ kuruluşuna yüklü miktarlarda para gönderdiği, ByLock kullandığı belirlendi.

yavuz düz fetö

HÂLÂ TEHDİTLER SAVURUYOR: 15 Temmuz darbe girişiminden haberi olduğu belirtilen Düz'ün, tahliye olduktan sonra da, "2-3 sene sonra yeniden başınıza geleceğiz" diyerek tehditler savurduğu öğrenildi.' ifadelerine yer verildi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek