Survivor Türkiye Yunanistan Karşılaşması, Oyunlar Başladı Kim Kazandı İzle

TV8 ekranlarını sevilen yarışma programı Survivor'da bu akşam bir ilk yaşanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu program bugün büyük nefes kesecek. Survivor Türkiye Yunanistan yarışması ilk kez Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşecek. Survivor Türk Yunan Karşılaşması Başladı. Survivor 2017 18 Mayıs yeni bölümde bir ilk yaşanıyor. Survivor tarihinde ilk defa Türkiye Yunanistan Oyunu oyunu oynanıyor. Acun Ilıcalı, daha önce Survivor Türkiye Yunanistan adlı bir yarışma yapmıştı. Ancak o günden bu yana ilk kez böyle bir oyun ile yarışmacılar karşı karşıya geliyor. Peki, Survivor 2017 18 Mayıs Türkiye Yunanistan Oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan Karşılaşması, Oyunlar Başladı Kim Kazandı İzle
Survivor Türkiye Yunanistan Karşılaşması, Oyunlar Başladı Kim Kazandı İzle Gerçek Taraf

 

Survivor 2017 18 Mayıs yeni bölümde bir ilk yaşanıyor. Survivor tarihinde ilk defa Türkiye Yunanistan Oyunu oyunu oynanıyor. Acun Ilıcalı, daha önce Survivor Türkiye Yunanistan adlı bir yarışma yapmıştı. Ancak o günden bu yana ilk kez böyle bir oyun ile yarışmacılar karşı karşıya geliyor. Peki, Survivor 2017 18 Mayıs Türkiye Yunanistan Oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı bu yıl hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da yayınlanan Survivor yapıyor. Survivor yarışmaları izlenme rekorları kıran Acun Ilıcalı, bu yıl bir de ilke imza attı. Türk Survivor yarışmacıları ve Yunan Survivor yarışmacıları oluşturdukları karma takım Survivor 2017 18 Mayıs Türkiye Yunanistan Oyununda karşı karşıya gelecek. Peki, bu büyük ödülü Türkiye mi, Yunanistan mı kazanacak?

ÖDÜL NE OLACAK?
Survivor 2017 18 Mayıs
Türkiye Yunanistan Oyunu biraz sonra başlayacak. Bugün Survivor Panorama adlı programda Hakan Hatipoğlu, Yunan yarışmacılara kazanmaları durumunda bir hafta Bodrum tatili verileceğinin Yunan kanalında söylendiğini, Türk yarışmacılara bir hafta Yunanistan tatili verileceğini söyledi. 

 

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıların katıldığı oyunlarda Türkiye 10'a 7 farkla birinci etabın galibi oldu. İkinci turda yapılacak oyunlarda Türkiye bu turu da kazanırsa, Yunanistan Mikonos'da bir hafta tatil yapacak.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!