Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü'nden Fatih Öztürk'e Ziyaret

Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy, Samsun Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü'nden Fatih Öztürk'e Ziyaret
Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü'nden Fatih Öztürk'e Ziyaret Editör

 

19-22 Mayıs 2017 tarihinde, Terme Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullardan toplam 100 öğrenciyle "Tarihin İzinde" sosyal sorumluluk projesi kapsamında Edirne ve Çanakkale'ye yapılacak olan geziyle alakalı görüşmeye gelen Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer ERSOY, projenin son halini Fatih ÖZTÜRK ile görüşerek, plan ve programla alakalı bilgi verdi.

Son dönemlerde Metro Holding'in sosyal sorumluluk projelerine olan hassasiyetinden dolayı memnun olduklarını dile getiren Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer ERSOY, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip ÖZTÜRK'ün "Tarihin İzinde" sosyal sorumluluk projesine olan desteği ve katkılarından ötürü teşekkürlerini ileterek, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih ÖZTÜRK'e çiçek takdim etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih ÖZTÜRK, ziyaretten memnuniyetini dile getirirken, Metro grubu olarak sosyal sorumluluk projelerine olan desteklerinin artarak devam edeceğini, Samsun ve Samsunlu'ya hizmetin Sayın Galip Öztürk Bey'inde önemle üzerinde durduğu bir konu olduğunu belirtti.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek