Advert

Survivor Gönüllüler Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt Elendi Mi?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Anıl Karakurt, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt oyunlarda neden yok? Survivor 2017 Gönüllüler takımından Anıl Karakurt Elendi mi? İşte bu soruların cevabı haberimizde.

Survivor Gönüllüler Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt Elendi Mi?
Survivor Gönüllüler Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt Elendi Mi? Gerçek Taraf

 

SURVİVOR ANIL KARAKURT KİMDİR?

Survivor 2017 yarışmasına sonradan katılan 3 yarışmacıdan biri olan Anıl Karakurt, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erzincanlı Sas Komandosu bir babaya ve Bulgaristan’dan gömüş olan bir anne ile birlikte kendisinin en küçükleri olduğu üç kardeşli bir aileye sahiptir. Çocukluğunda babasının görevi gereği birçok farklı ilde yaşamış olan Anıl Karakurt’un küçük yaşlarından beri farklı spor dalları ile uğraştığı ve hâlâ uğraşmaya devam ettiği de biliniyor. Futbol, dalış ve yüzme spor dallarına amatör lisansa sahip olan Anıl Karakurt’un, snowboard, cross, wakeboard, windsurf ve basketbol spor dallarını da hobi olarak yapmaya devam ettiği biliniyor. Bununla birlikte son yıllarda kampçılık, karavan ve doğa sporlarına yönelen Anıl Karakurt’un on yılı aşkın süredir dünyanın birçok yerinde devam ettiği Loadmaster’lık görevi ile birçok farklı kültürle tanıştığı da bilinenler arasında yer alıyor.

Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda adrenaline olan tutkusu ve doğaya olan sevgisi net bir şekilde anlaşılan Anıl Karakurt’un kendi sözleri şu şekilde;

"İstanbul'da yaşıyorum, evliyim. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor'da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl'ın dünyasını Survivor'da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum."

 

ANIL KARAKURT ELENDİ

Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler'de bu yıl performansı ile dikkatleri üzerine çeken Anıl Karakurt 17 Mayıs 2017 Salı akşamı SMS oylaması sonucu elendi.

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı 2-0 kazandı ve gönüllüler takımından 3 kişinin eleme potasına girmesini sağladı. İsimleri eşit çıkan Anıl ve Berna potaya giren iki isim olurken, biteysel dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise Volkan'ın ismini söylerek üçüncü kişiyi söyledi. Survivor'da son eleme adayı Elif oldu. 

Halk tarafından yapılan SMS oylaması ile eleme potasında olan ve en az oyu alan Anıl Karakurt adaya veda etti.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek