Survivor Ünlüler Gönüllüler Takımından Bu Hafta Akşam Kim Elendi SMS Sıralaması Sonucu

Survivor kim elendi sorusu her salı olduğu gibi bu salı da günün en merak edilen sorusu olacak. Bu hafta Survivordan kim elendi SMS sonucu öğren. Hafta sonu oynana dokunulmazlık oyunlarını ünlülerin kazanması ile gönüllülerden 4 kişi potaya girdi. Bu 4 kişiden bir tanesi bugün gerçekleştirilecek eleme ile Survivor'dan elenecek. Survivor kim elendi? ve Survivor eleme adayları kimler sorularının cevapları haberimizde...

Survivor Ünlüler Gönüllüler Takımından Bu Hafta Akşam Kim Elendi SMS Sıralaması Sonucu
Survivor Ünlüler Gönüllüler Takımından Bu Hafta Akşam Kim Elendi SMS Sıralaması Sonucu Gerçek Taraf

 

Survivor'da Anıl, Berna, Volkan ve Elif'den bir tane elenecek. Survivor kim elendi sorusu yanıt buldu.


Survivor eleme adayları kimler?
Survivor'da 1. gerçekleşen dokunulmazlık oyununda oldukça heyecan dolu mücadeleler yer aldı. Ünlüler ve gönüllüler takımı adalarından kimsenin survivor'a veda etmemesi için oldukça büyük bir mücadele verdiler. Ünlüler takımı son haftalarda aldığı galibiyetlerle oldukça moralliydi. Gönüllüler takımı ise oldukça uzun zamandır oyun kazanamıyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı 2-0 kazandı ve gönüllüler takımından 3 kişinin eleme potasına girmesini sağladı. İsimleri eşit çıkan Anıl ve Berna potaya giren iki isim olurken, biteysel dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise Volkan'ın ismini söylerek üçüncü kişiyi söyledi. Survivor'da son eleme adayı Elif oldu. 

 

Survivorda Bu Hafta Elenen İsim Belli Oldu

Her hafta salı günü eleme heyacanı tüm yarışmacıları sarıyor. Eleme adayı olan Gönüllüler takımından Anıl, Berna, Volkan ve Elif eleme adayı olmuştu. Yapılan SMS oylaması sonucu bu hafta adaya veda eden Anıl oldu.

 

ANIL KARAKURT KİMDİR?

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek