Advert

Survivor Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kim kazandı? Kim Elendi SMS Oylama Sıralama Sonucu

Survivor 2017'de bu hafta elemeye kalan 4 yarışmacı belli oldu. İki dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen iki takım arasında zorlu bir mücadele yaşandı. Survivor dokunulmazlık oyununun ilk galibi bayrak yarışını kazanan gönüllüler takımı olurken, ikinci oyunun galibi ise ünlüler takımı oldu. SMS'e kalan isimler ise Berna, Anıl, Volkan ve Elif oldu. Survivor'da bu akşam yeni bir ödül oyunu heyecanı yaşanacak... Ödül oyununun ilk reandunda Adem ve Ogeday karşı karşıya geliyor.

Survivor Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kim kazandı? Kim Elendi SMS Oylama Sıralama Sonucu
Survivor Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kim kazandı? Kim Elendi SMS Oylama Sıralama Sonucu Gerçek Taraf

 

İlk oyunun galibi bayrak yarışını kazanan gönüllüler takımı oldu. İkinci oyunun ise ünlüler takımı kazandı.  Finale kalan dokunulmazlık oyunun kazananı yine ünlüler takımı oldu.

Gönüllüler takımı dün 3 elemeye adayı çıkardığı ve Gökhan dokunulmazlık sembolünün sahibi olduğu için farklı bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı.

Dokunulmazlık oyununda sadece Elif ile Ogeday karşı karşıya geldi. Yarışmayı Ogeday kazanınca Elif otomatik olarak elemeye kalan son isim oldu. Böylece ada konseyinde bir ilk yaşandı ve oylama yapılmadan eleme adayı belli oldu. Salı günü yapılacak ada konseyinde Berna, Anıl, Volkan ve Elif’den en az SMS oyunu alana adaya veda edecek. İşte bu hafta Survivor yaşananlar.SURVİVOR'DA BU HAFTA NELER YAŞANDI?

Ada konseyinde sürpriz oylama... Eleme adayları belli oldu

Gönüllüler takımı yarışmacıları yaptıkları oylama sonucunda eleme adaylarını belirledi. Oy sayısındaki eşitlik sonrası Anıl ve Berna eleme adayı oldular. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler'de Ogeday ve Elif bireysel dokunulmazlık sembolü için yarıştı. Kaybeden Elif, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

Dokunulmazlık oyununda kazananı bu mücadele belirledi!

Dokunulmazlık oyununda İlhan Mansız ve Volkan karşı karşıya geldi. Kazanan takımına dokunulmazlığı getirdi. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı.

İlk turun kazananını bu mücadele belirledi!

Dokunulmazlık oyununda durum 5-4 iken Sema ve Berna karşı karşıya geldi. Kazanan turu takımına getirdi.

Kazananı saniyelik fark belirledi!

Dokunulmazlık oyununda Serhat ve Ogeday karşı karşıya geldi. Kazananı ise saliselik fark belirledi...

Berna sinirlendi, Sabriye'yi eleştirdi! "Bela okuyan bir Sabriye..."

Dokunulmazlık oyununda Sema ile karşılaşan Berna oyunu kaybedince sinirlendi ve Ünlüler takımı yarışmacılarını eleştirdi.

Sabriye sayıyı kaptırdı, Berna'ya patladı! "Senden güzelim, senden güçlüyüm"

Sabriye, Elif ile yaptığı oyunu kaybetti, Gönüllüler takımı yarışmacısı Berna'ya patladı.

Serhat Akın'dan Berna'ya gönderme!

Dokunulmazlık oyununda Serhat Akın ve Volkan karşı karşıya geldi. Oyun sonunda kazanan Serhat Akın Berna'ya göndermede bulundu.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Dün akşam yapılan ikinci oyununun ardından son tur için karşı karşıya gelen takımlar araba ödülü için yine zorlu bir mücadele verdi. Elif ve Sema'nın karşı karşıya geldiği son oyunda kazanan taraf Sema olurken araba ödülü de Ünlüler takımının oldu.

Araba ödülün kazanan Ünlüler takımında buzlar erirken takım ruhu yeniden oluştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!