Advert

Erhan Usta Gecenin Önemine Vurgu yaptı

Bir dizi program kapsamında Samsun’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta 21.si düzenlenen din görevlileri yağlı güreşlerine katıldı.

Erhan Usta Gecenin Önemine Vurgu yaptı
Erhan Usta Gecenin Önemine Vurgu yaptı Editör

 

Samsun Doğupark’ta bulunan Güreş Sahası’nda gerçekleşen turnuvada Samsun Din Görevlileri Derneği Başkanı Nuh Can’dan plaket alan Usta, Güreşin ata sporumuz olduğuna dikkat çekerek “bu müsabakaları izlemek ve böyle organizasyonların içinde olmak mutluluk verici, ben bu organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” Dedi.

 

Yoğun bir program yapan Usta günün sonunda beraberindeki  İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş, İlkadım, Atakum, Bafra ve Alaçam İlçe başkanları ve yöneticileri ile birlikte Alaçam Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ferhat Hantal konserine katıldı.

Usta’nın “Çırpınırdı Karadeniz” şarkısında ayağa kalkması ve bozkurt işareti yaparak şarkıya eşlik etmesi dikkat çekti. Gecenin önemine vurgu yapan Usta “ bu tip organizasyonlar bir Ülkü taşıyan gençlerimizi ve bizleri çok mutlu ediyor, bu vesileyle ben Alaçam Ülkü Ocaklarına bu güzel gece için teşekkür ediyorum. Biz bugün Samsun Alaçam’dan; Milliyetçi Hareket Partisi olarak birliğimizi, bütünlüğümüzü ve bizi biz yapan değerler altında davamıza her daim sahip çıkacağımızı duyurduk.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi