Advert

Samsun Haber: Öldürdüğü Arkadaşının Cenazesine Katıldı

Samsun’da Cevdet Arlı’yı öldüren arkadaşı Ömer Yarar, hiç bir şey olmamış gibi cenazesine de katıldı.

Samsun Haber: Öldürdüğü Arkadaşının Cenazesine Katıldı
Samsun Haber: Öldürdüğü Arkadaşının Cenazesine Katıldı Gerçek Taraf

 

Katil zanlısı Ömer Yarar kendisi gibi işitme ve konuşma engelli arkadaşı Samsun’da Cevdet Arlı’yı ziyarete gitti. Misafirliğe giden Ömer Yarar, Cevdet Arlı ile tartıştı. Tartışmanın bitmesi ile birlikte ikili uyumak için odalarına çekildi.

 

UYURKEN ÖLDÜRDÜ

Arkadaşı Cevdet Arlı’yı uyuduğu sırada eline aldığı piknik tüpüyle öldüren Ömer Yarar, evde delilleri yok etmeye çalıştı.

 

CENAZESİNE KATILDI

Kendi gibi işitme ve konuşma engelli arkadaşını öldüren Yarar, Cevdet Arlı’nın cenazesine de katılarak şüphe çekmemeye çalıştı.

 

ORTADAN KAYBOLDU

Cinayetin ardından ortalardan kaybolan Ömer Yarar’dan 5 ay boyunca haber alınamadı. Yakalanmamak için kaçan Ömer Yarar çok önemli bir ayrıntıyı gözden kaçırmıştı.

 

ÖNEMLİ DETAY ONU YAKALATTI

Katil zanlısı Ömer Yarar, arkadaşı Cevdet Arlı’yı piknik tüpüyle kafasına vurarak öldürmüştü. Olay anında eli kanayan Yarar’ın kanı suç aleti mutfak tüpüne bulaştı. Polisler tarafından kurulan özel ekiple cinayet araştırıldı. Cinayet yerinde Ömer Yarar’ın kan izine rastlayan polisler Ömer Yarar’ın katil zanlısı olduğunu söyledi. Bunun üzerine Ömer Yarar, polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!