Advert

Survivor 2017'de arabayı kim kazandı arabanın modeli ne fiyatı kaç lira? Survivor arabasını kim aldı gönüllüler mi ünlüler mi?

Survivor'da bu sene arabayı kim kazandı arabanın modeli ve fiyatı kaç lira? Geçen yıl Nagihan Karadere araba ödülünü kazanan yarışmacı olmuştu. Bu sene Survivor adasında araba oyunu ödülü ve sayısı değişti. Bu yıl Acun Ilıcalı Survivor'da araba ödülü için takımları yarıştırıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımından hangisi kazanırsa yarışmacılarının hepsi birer araba sahibi oluyor. Yani bu yıl toplam 6 araba verecek. Peki arabanın modeli ve fiyatı ne, kim kazanır?

Survivor 2017'de arabayı kim kazandı arabanın modeli ne fiyatı kaç lira?  Survivor arabasını kim aldı gönüllüler mi ünlüler mi?
Survivor 2017'de arabayı kim kazandı arabanın modeli ne fiyatı kaç lira?  Survivor arabasını kim aldı gönüllüler mi ünlüler mi? Gerçek Taraf

 

Survivor adaba ödülünün birinci turunu ünlüler kazanıp ikinci tura avantajlı çıktılar. İkinci ödül oyununu da kazanırlarsa arabayı ünlüler takımı kazanacak. Kazanamazlarsa beraberlik sebebiyle üçüncü ödül oyunu oynanacak. 5 olan takım kazanacak ve arabayı alacak.

Gelelim Acun Ilıcalı'nın 4X4 vereceğim dediği arabanın modeline. Araba ödülünü kazanan kişi bir adet KİA Sportage model jeep kazanacak. Acun Ilıcalı'nın Survivor 2017'de verdiği Kia Sportage marka 4X4 araçların 'en boş' olanının fiyatı 87.900 lira. Kia Sportage modelleri içindeki donanıma göre farklı fiyatlara satılıyor. En pahalı olanın fiyatı da 227 bin lira. 

Nagihan Karadere hangi arabayı kazanmıştı? : Geçen yıl Acun Ilıcalı yine araba ödülü için yarıştırmıştı. Ancak Survivor 2016'nın büyük ödülü olan arabadan sadece bir tane vermişti. Araba ödülünde Nagihan ve Serkay finale kalmışlardı. Survivor 2016'da arabayı kazanan Nagihan Karadere olmuştu. Nagihan Karadere'nin kazandığı araba Fiat fullback'ti. Fiyatı da 80 bin lira civarındaydı.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek