SAMSUN HABER: Samsun Lise Caddesi’nde Yangın Çıktı

Samsun’un İlkadım ilçesi Lise Caddesi üzerinde bulunan Garanti Bankası ve Akdağ İletişim’de dün akşam saatlerinde yangın çıktı. Yangın anı bir cep telefonu kamerasıyla videoya alındı.

SAMSUN HABER: Samsun Lise Caddesi’nde Yangın Çıktı
SAMSUN HABER: Samsun Lise Caddesi’nde Yangın Çıktı Gerçek Taraf

Samsun’un İlkadım ilçesine bağlı Lise caddesi üzerinde bulunan Garanti Bankası ve altında bulunan telefon aksesuarı satan Akdağ İletişim’de dün akşam saatlerinde nedeni belirlenemeyen yangın çıktı. Çıkan yangın çok kısa sürede çevre dükkanlara sıçradı. Akdağ İletişimde çıkan yangın, Garanti Bankası’na ait 4. Kata sıçradı.

 

VATANDAŞLAR SEFERBER OLDU

Kısa sürede olay yerine çok sayıda vatandaş geldi. Olay yerine toplanan vatandaşlar cadde üzerinden geçen araçlardan yangın tüpü almak için girişimlerde bulundu. Hızla geçen araçlar olay yerinde durmayınca çareyi çevre esnafların dükkanlarında arayan vatandaşlar, buldukları yangın tüpleri alt katta oluşan yangını söndürdüler.

 

İTFAİYE MÜDAHELE ETTİ

Vatandaşların polisi ve itfaiyeyi aramasının ardından olay yerine ilk olarak polis ekipleri geldi. Polisler çevrede güvenlik önlemlerini alırken  olay yerine itfaiye ekipleride geldi. Vatandaşlar tarafından yangının büyük bir kısmı söndürülürken itfaiye ekipleri vatandaşların yangın tüpleri ile ulaşamadığı 4. kata su sıkarak kısa sürede yangını tamamen söndürdü.

Yangının çıkış nedeni araştırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: GerçekTaraf.com

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek