Advert

Samsun 19 Mayıs İlçesinde Trap Atışlarına Yoğun İlgi

19 Mayıs İlçesinde Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından düzenlenen trap ve tek kurşun atışları yapıldı.

Samsun 19 Mayıs İlçesinde Trap Atışlarına Yoğun İlgi
Samsun 19 Mayıs İlçesinde Trap Atışlarına Yoğun İlgi Gerçek Taraf

 

19 Mayıs İlçesi Dereköy Limanında gerçekleştirilen atışlara 19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ilçe jandarma komutanı Abdullah Tekelier ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gerçekleştirilen organizasyonda açıklamada bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bu yıl İlçemizde ikincisini gerçekleştirdiğimiz trap atışlarına katılımın yoğun olmasından dolayı memnun olduğunu dile getirirken, Ateşli silahların düğün, eğlence, karşılaşma sonrası sevinçlerde kullanılmasını doğru bulmadığını, atışa meraklı amatör olmaya aday sporculara, sporu sevdirmek, ata sporu atıcılığı geliştirmeyi sağlamak, avcılık ve atıcılıkla uğraşan doğasever sporcuların kendi aralarında kaynaşmayı amaçlayan bir spor dalını temsil eden Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Mehmet Katı ve üyelerine teşekkür etti.

Yarışlarda konuşan Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Mehmet Katı; Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz trap atışlarının amacın avcılar arasında birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu söyleyerek, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz trap atışlarına Karadeniz de 25 dernek ve yaklaşık 300 sporcu katılıyor. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ve 19 Mayıs Belediye Başkanlığımız tarafından desteklenen bu faaliyetimizi her yıl düzenlemek istiyoruz. dedi.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı trap atışlarında dereceye girenlere çeşitlere hediyeler verildi.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!