19 Mayıs'tan Dursun Ailesine Yardım Eli

19 Mayıs İlçesi Engiz Mahallesinde ikamet eden ve 3 çocuğu da engelli olan Dursun Ailesine yardım eli uzatıldı.

19 Mayıs'tan Dursun Ailesine Yardım Eli
19 Mayıs'tan Dursun Ailesine Yardım Eli Editör

 

Geçtiğimiz ay Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun ziyaret ettiği Dursun Ailesinin evlerindeki eksiklikler, 19 Mayıs Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından giderilmeye başlandı.

Çalışmaları yerinde takip eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu;’’ Dursun ailesinin 3 çocuğu da yaşamlarını yürüme, konuşma ve görme engelli olarak sürdürüyor. Engiz Mahallesi'nde ikamet eden Alaeddin-Havva Dursun çiftinin 23 yaşındaki kızları Cansu Sultan'a 6 yaşında, 21 yaşındaki ikizler Ahmet Mücahit ve Hasan Hüseyin'e ise 9 yaşında epilepsi teşhisi konuldu. Hastalığın ilerlemesi yüzünden okula devam edemeyen 3 kardeşimiz, zamanla görme, konuşma ve yürüme yetkilerini tamamen kaybetti. 6 yıldır yaşamlarını yatağa bağımlı sürdüren kardeşlerimizin ihtiyaçlarına bir nebze de olsa destek olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.’’ dedi.

Baba Alaeddin Dursun ise, bizlere hayatı kolaylaştırdıkları için, 19 Mayıs Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. dedi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek